sivas Şubesi

Kurs Açılış Programı

22.11.2017 TARİHİNDE 180 POLİS LOJMANLARINDA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ VE POLİS EŞLERİ DERNEĞİ İŞBİRLİĞİ İLE PERSONEL EŞLERİMİZİN FAYDALANMASI İÇİN DİKİŞ, EL NAKIŞI VE SPOR OLMAK ÜZERE 3 DALDA HALK EĞİTİM KURS AÇILIŞIMIZ GERÇEKLEŞMİŞTİR.

KURS AÇILIŞIMIZA İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZÜN EŞLERİ SAYIN KEZİBAN AYDOĞAN’IN EV SAHİPLİĞİNDE; SAYIN VALİMİZİN EŞLERİ SAYIN GÜLDEN GÜL HANIMEFENDİ, BELEDİYE BAŞKANIMIZIN EŞLERİ SAYIN YURDAGÜL AYDIN,İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KENAN AYDOĞAN, MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ SAYIN FEHMİ TUTKUN, HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRÜMÜZ TUNCAY BARAL VE ÇOK SAYIDA KURS EĞİTİCİLERİ İLE KURSİYERLER KATILMIŞTIR.

KURS İÇİN KONUŞMALAR YAPAN MİLLİ EĞİTİM ŞBU MÜDÜRÜMÜZ FEHMİ TUTKUN ‘BU KURSLARIN HER DAİM ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU BELİRTİRKEN’; İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZÜN EŞLERİ SAYIN KEZİBAN AYDOĞAN “HANIM DAYANIŞMASININ OLDUĞU HER YERDE HUZUR VE BEREKET VARDIR.” SLOGANI İLE AÇILAN KURSLARIN ÖNEMİNİ VURGULADI.

Genel başlıklı resimler

KONUŞMALARDAN SONRA KURS ALANLARININ TANITIMI YAPILDI. İLK OLARAK KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ/ÇOCUK GİYSİLERİ DİKİM KURSU ALANINDA GEZİLdi,

Dikiş kursu resimleri

DAHA SONRA EL SANATLARI NAKIŞ KURS ALANI TANITILDI.

Nakış kursu başlıklı resimler

ORDAN STEP/AEOROBİK KURS ALANINA GEÇİLDİ.

Spor kursu resimleri

KURS ALANLARININ TANITIMINDAN SONRA İSE MİSAFİRLERİMİZ İKRAMLAR BÖLÜMÜNE GEÇTİLER.

İkramlar resimleri